Closed Hate
http://closedhate.anatolianrock.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

CloSeDHaTe

Sercan Akar (Gİtar-Söz-Beste)

29-11-1985 izmite doğdum. Çok parlak bi okul hayatım olmadı. Kocaeli Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünden mezun olduktan sonra Açıköğretim Fakültesi'nde 4 sınıftayım(artık mezunum):D:D. Amacım gitar eksikliklerini devletin verdiği kredilerden tamamlamaktı öylede yaptım :D Müziğe 16 yaşında suan grubun bas gitaristi olan Serkan'ın sayesinde başladım. Dinleyicilik; zamanla bir şeyler çalma hevesine dönüştü ve 17 yaşında ilk gitarımı aldım. Zamanla kendimi geliştirdim söz ve beste yapıyorum hayattan bir tek müzik yaparken tad alıyorum!.
Kocaeli Gençlik Merkezi'ne bağlı olan Körfez Gençlik Merkezi'nde gitar hocalığı yapıyorum..

Yetenekleri: Söz - Beste yapmak...
Alet- Edavat
Washburn x50 gitar
Marshall Mg30 Amfi
Rp-200 Digi Tech pedal
1000 Watt Bass-Mic amfi..opethca

Serkan Kalyoncuoğlu (Bas Gitar )

1984'te İzmit'te doğdu. 2001'de klasik gitar çalarak müzik hayatına başladı daha sonra aşık olduğu 1 kız için 1 günde 12312545 kez Ankara şarkısını çalıp Sercan'ın canına tak ettirerek onunda müziğe başlamasını sağladı ve çeşitli sebeplerden dolayı grubun ilk kurulduğu yıllarda birlikte olamadı. Fakat daha sonra konser için biriktirdiği parayı Sercan'ın kanına girmesiyle sonunda Bas gitarını aldı ve yaklaşık 2 yıldır grupta bas gitar çalmaya çalışıyor.
Kocaeli Gençlik Merkezi'nde gitar eğitmenliği yapıyor ve 2. kez üni. okumaya çalışıyor...

Yetenekleri:Konser performansı - Bestewhiplash666

Sercan (Davul)

...chuck129

Yetkin Taşkın (Solo Gitar/Back Vokal)

1989 Adapazarı doğumlu.Müziğe 7 yaşında klavye çalarak başladı.Daha sonra futboldu falandı filandı derken müziğe ara verdi.Ama Bi süre sonra yemişim futbolunu diyerek tekrar müziğe başladı.4 yıldır gitar çalmakta olan bu insan ilk gitarını geçen sene telefonunu satarak aldı.Ardından Dark Utopia'yı kurdu.Grupta gitar vokal işlerini sürdürürken en son 19 Mayısta motorcular festivalinde Closed Hate le tanıştı.Grubun vokal arayışında olduğu anlaşılınca sahneye deneme olarak beraber çıktı.Durumdan herkes memnun kalınca kadroya dahil oldu.Sonra hem gitar hem vokal oldu.Grupta yer değişimidnden iflah olmayan bu yüzsüz insan şu an sadece solo gitar ve back vokallerde yer alıyor.Sercan'ın şimdilik Polonya'ya gitmemesi haberi en çok onu üzdü zira davullarda gözü vardı terbiyesizin(şimdilk bass gitara göz koydu ileride Sercan'ın kafasına ıslak odunla vurarak davula geçebilir ama).Bunların dışında Güzel sanatlar sınavlarına hazırlanmakta.(Dip not:Sakarya Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümüne girdi kendisi ama seneye bir daha hazırlancakmış.

Yetenek:Vokal/Gitar/Piano/Davul(iddia ediyorum Sercandan iyi çalarım davulu:D)/Bi de Beste